הסעות באשקלון

מה חשוב שיהיה בחברת הסעות באשקלון?


כשבוחרים חברת הסעות באשקלון חשוב לעשות בחירה נכונה ולבחור בחברה הטובה ביותר אשר מציעה הסעות בטיחותיות, תוך מתן שירות מקצועי ואדיב. לא חשוב מהי מטרת הנסיעה, חשוב לבחור בחברה טובה, מקצועית, ומנוסה, אשר תדע לתת מענה לכל צרכי הנסיעה שלכם ולספק לכם חוויה נעימה ובטוחה. לא כל חברת הסעות באשקלון מספקת את כלל שירותי ההסעות הקיימים, אבל זהו אינו המקרה עם מסיעי אשדוד. חברת מסיעי אשדוד הינה חברת הסעות ותיקה אשר פועלת כבר למעלה מ-30 שנה. החברה מספקת מגוון רחב מאוד של שירותי הסעות ובעלת אישור ורישיון ממשרד התחבורה לביצוע הסעות תלמידים. להזמנת הנסיעה הבאה שלכם עם מסיעי אשדוד חייגו עכשיו לנציגי החברה במספר 072-3252510.

אילו שירותי הסעות באשקלון מציעה החברה?

למרות שם החברה, מסיעי אשדוד מציעה שירותי הסעות באשקלון ובאזור הדרום, ולא רק באשדוד. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי הסעות הכוללים:
  • הסעות תלמידים – חברת מסיעי אשדוד מציעה שירותי הסעות באשקלון לתלמידים. שירותי הסעות אלו כוללים הסעות קבועות למוסדות חינוך, הסעות תלמידים לטיולים, הסעות תלמידים לסיורים, ועוד. החברה מחזיקה ברישיון להסעת תלמידים ממשרד התחבורה, וכל האוטובוסים המשמשים להסעות תלמידים מצוידים בחגורות בטיחות כנדרש בחוק.
  • הסעות עובדים – מקומות עבודה רבים נעזרים בחברה כדי לארגן הסעות עובדים בתדירות יום-יומית. האוטובוסים אשר החברה מספקת יכולים לאסוף את העובדים ממספר מקומות איסוף קבועים מראש ולספק הסעות באשקלון ומחוצה לה על פי הצורך.
  • הסעות לאירועים – אם אתם חוגגים חתונה, בר-מצווה, או כל אירוע אחר, באולם מרוחק, או שאתם לא רוצים להטריח את האורחים ורוצים לאפשר להם לשתות וליהנות, חברת מסיעי אשדוד מציעה מגוון פתרונות של הסעות לאירועים אשר יתחילו את הכיף כבר מהדרך לאירוע. החברה מציעה מגוון רחב של כלי רכב שונים שיתאימו לכמות האורחים הרצויה, ומתחייבת לעשות כל שביכולתה כדי להבטיח שהאורחים יגיעו בשלום ובזמן לאירוע שלכם. חייגו למספר 072-3252510 בכדי לתאם את ההסעה לאירוע שלכם.
  • הסעות לטיולים – כאמור, החברה לא מספקת רק שירותי הסעות באשקלון, אלא מסיעה נוסעים לכל הארץ. לכן, ניתן להשתמש בשירותי החברה לצורכי הסעות לטיולים, טיולים מאורגנים, טיולי בית ספר, טיולים של תנועות נוער, ועוד. כמו כן, החברה מפעילה שירותי הסעות לתיירים עם נהגים אדיבים ומיומנים אשר מנוסים בתחום הסעות הטיולים והתיירים במשך זמן רב.

הסעות באשקלון? רק מסיעי אשדוד

חברת מסיעי אשדוד היא חברה ותיקה ומנוסה אשר פועלת בתחום ההסעות כבר למעלה מ-30 שנה. החברה מקפידה על כל כללי הבטיחות המחמירים ביותר, ודואגת לחדש את צי הרכבים שלה אחת לתקופה, כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים של נוחות ובטיחות. כמו כן, החברה מספקת מגוון רחב של שירותי הסעות אשר מתאימים לכל צורך, ונהגי החברה הינם נהגים מיומנים ואדיבים אשר ינעימו את חוויית הנסיעה. לתיאום הסעות באשקלון חייגו למספר 072-3252510 ותיענו בשמחה על ידי נציגי החברה.
 
לדעת לבחור את ההסעה הנכונה
אנחנו במסיעי אשדוד כבר למעלה משלושים שנים עובדים עם קהל לקוחות רחב שרק הולך וגדל בכל תחומי ההסעות. הסעות לבתי ספר, הסעות פרטיות, הסעות למפעלים ולמקומות עבודה, הסעות לגיל השלישי, הסעות ילדים ועוד מגוון רחב עם כלי הרכב החדישים ביותר שיש. אצלנו ההסעות לא רק מובילות אתכם ממקום למקום אלא נותנות לכם ליהנות מכל השירותים הכי חדישים שיש: מערכות מולטימדיה להנאה לאורך כל הדרך בנסיעות ארוכות, מערכת מיזוג אוויר וכמובן מושבים נוחים חדשים ונקיים עם ריפוד נעים שכיף לישון עליו בנסיעות מוקדמות בבקרים.
כשבוחרים חברת הסעות רוצים שהיא תהיה חלק מהמשפחה וזו בדיוק הגישה שלנו במסיעי אשדוד. כשאתם בוחרים בנו אתם נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שתהיה שם תמיד בשבילכם להסעות הכי חשובות שלכם לחופשות משפחתיות, לאירועים ומתי שרק תצטרכו. היחס שתקבלו יהיה של בני משפחה והמחירים תמיד יהיו הכי אטרקטיביים בהתחייבות.