הסעות לבית ספר

 
 
 
נתח משמעותי מהסעות בתי ספר ברחבי הארץ
 
הסעות תלמידים הן מההסעות הכי נפוצות שיש במדינת ישראל. בתי הספר מלאים בימי חינוך ופעילות ובכל פעם שיש יום כזה, שכבה שלמה יוצאת ויש בה מאות ולפעמים אלפי תלמידים. טיולים, ימי סיור, ימי תרבות ועוד פעילויות רבות מחוץ לכותלי בית הספר מצריכים חברת הסעות מקצועית ומנוסה כמו מסיעי אשדוד. כדי להוביל תלמידים בבטחה אל היעד ובחזרה יש צורך בהרבה ניסיון עם ילדים ועם הצרכים המיוחדים שלהם. ההסעות חייבות להציג צי כלי רכב גדול ואיכותי ושירות אדיב ביותר לאורך שנים.

 
 
 
הסעות לבית ספר
 
 
 
 
 

מה דורשות הסעות תלמידים?

 
  • הסעות תלמידים מחייבות את החברה שמסיעה להיות עם כלי רכב גדול מאוד. כשמדובר על הסעות מסוג זה יש צורך בכלי רכב רבים ומגוונים כמו אוטובוסים ומיניבוסים. ההתאמה חייבת להיות מספקת כיוון שמדובר בכמות נוסעים גדולה מאוד ויש צורך גם להציג כלי רכב איכותיים, נקיים ומרווחים.
  • גם איכות הנהגים צריכה להיות בטופ כדי להציג שירות הסעות מתאים. הנהגים שלנו בחברת הסעות מסיעי אשדוד מצד אחד מגיעים ברוח הצעירה ומאפשרת לתלמידים ליהנות כמה שהם רוצים ומצד שני מקפידים על כל הוראות הבטיחות של חגירת חגורת בטיחות, ילד אחד בלבד בכל מושב בלי לנסות לחסוך במקום וכמובן אוטובוס שמגיע נקי ומסודר לתלמידים שמגיעים אליו.
  • הסעות תלמידים יש צורך לנקוט בהרבה יותר זהירות. מדובר על ילדים בכל מיני גילאים צעירים שלא יכולים להגן על עצמם וחבלה יכולה להיות חזקה יותר מאשר למבוגר. נסיעה איטית וזהירה היא מדד חשוב לאיכותה של חברת הסעות שפונה לקהל התלמידים.
 

הסעות תלמידים בטוחות לכל מקום מכל מקום

 
הסעות תלמידים זו הסעה למקצוענים בלבד. בכל מה שקשור לבתי הספר ולתחושת הביטחון שההורים רוצים לקבל כשהילדים שלהם מופקדות אצל משרד החינוך, אנחנו במסיעי אשדוד נותנים לכם את השירות הכי אמין ובטוח. כבר למעלה מ30 שנה שלקוחות רבים מכל המגזרים נהנים משירותי ההסעות הטובים ביותר. עם צי רכבים איכותי ורחב מכל הסוגים, צוות נהגים מיומן שאמון על הבטיחות וניסיון רב עם הסעות תלמידים, ילדים ובעלי מוגבלויות, הבחירה שלכם במסיעי אשדוד תהיה הבחירה הטובה ביותר. לפרטים נוספים , בירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.