הסעות לחרמון

 
 
 
להסתכל דרך העיניים של המדינה
 
אם יש אזור אחד שכל ישראלי חייב לבקר בו הוא החרמון. החרמון הוא ההר הגבוה במדינה שמתנשא לגובה של יותר מאלפיים מטרים וביום טוב ניתן לראות ממנו עד תל אביב. החרמון הוא פלא של ממש ואם אתם רוצים ליהנות מכמויות אדירות של שלג להגיע לשם בתקופת החורף זה חלום שיכול להתגשם. אם יש דבר אחד ששלילי בחרמון זה המיקום שלו. הוא רחוק מאוד מכל שאר המדינה ונסיעה אליו יכולה להלחיץ לא מעט אנשים. אם אתם רוצים להגיע לחרמון בבטחה, אנחנו במסיעי אשדוד מציעים הסעות לחרמון ולא רק בתקופת החורף אלא בכל ימות השנה.

 
 
 
הסעות לחרמון
 
 
 
 
 

הסעות לחרמון - להגיע לחרמון בדרך הפשוטה ביותר

 
  • הסעות לחרמון הם הסעות מבוקשות ביותר. נוכח הדרך המעוקלת עד לפסגת החרמון אנשים רבים מחליטים שלא לנסוע מראש. אנשים לא רוצים לקחת את הסיכון בנסיעה כזו מסוכנת עם כל המשפחה והסעות לחרמון שלנו במסיעי אשדוד יתנו לכם דרך בטוחה להגיע ורק ליהנות. הדרך המעוקלת בטיפוס לאתרי הסקי ומסלולי הטיולים מעולם לא תיראה לכם יותר פשוטה והנהגים המנוסים שלנו ידאגו שתגיעו בצורה הכי שלווה שיש.
  • הסעות לחרמון יכולות להיות סיוט של ממש דווקא לא בגלל הדרך המעוקלת או חוסר הניסיון בדרכים כאלו, שיכולות להיות גם מושלגות בחלקן, אלא בפקקים. בתקופת החורף כשיש שלג הפקקים חמורים ביותר ועם מסיעי אשדוד תוכלו לקום מוקדם, להיכנס להסעה ולפתוח את העיניים כשאתם רואים את השלג הלבן והנוף המהמם.
 

להגיע לחרמון בצורה בטוחה

 
אנחנו במסיעי אשדוד מכירים את כל הדרכים בצורה אבסולוטית ומובילים קבוצות רבות כחלק מהשגרה העמוסה שלנו. גם אתם יכולים לבקר בחרמון בלי לדאוג מהנסיעה וליהנות מההר הכי גבוה במדינה. כבר למעלה מ30 שנה שלקוחות רבים מכל המגזרים נהנים משירותי ההסעות הטובים ביותר. עם צי רכבים איכותי ורחב מכל הסוגים, צוות נהגים מיומן שאמון על הבטיחות וניסיון רב עם הסעות תלמידים, ילדים ובעלי מוגבלויות, הבחירה שלכם במסיעי אשדוד תהיה הבחירה הטובה ביותר. לפרטים נוספים , בירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.