הסעות לתלמידים

אחד הצרכים הנפוצים ביותר בכל הנוגע לשירותי הסעות הוא הסעות המיועדות לתלמידים
עבור רבים מאתנו, המילה הסעות עצמה קשורה קשר הדוק ובלתי נפרד לימי בית הספר. ואכן, הסעות שקשורות לבתי ספר ולתלמידים הן שירות נפוץ ונחוץ במיוחד בכל מה שנוגע לחברות הסעות באופן כללי – כאשר הדבר הגיוני ביותר בהתחשב בכך שבית הספר מורכב מתלמידים צעירים, ללא רישיון נהיגה (וגם אם כן – ללא רכב צמוד), שצריכים להגיע לאותו המקום ולחזור ממנו, באותן השעות על פי רוב. עם זאת, כמובן ששירותי הסעות תלמידים הם לא עניין של מה בכך, ויש צורך תמיד להקפיד על בחירה נכונה ומתאימה של שירותי הסעות עבור הצרכים של בית הספר ועבור הנוחות והבטיחות של התלמידים, וכעת ננסה להבין בדיוק מהם הפרמטרים הנכונים לבחירה של שירותי הסעות עבור תלמידי בית הספר, שמבטיחים את הנסיעה הנוחה, הבטוחה והמתאימה ביותר שלהם בזמנים קבועים ודרך תחנות קבועות, בכל יום לאורך שנים רבות בבתי הספר השונים.

על מה חשוב להקפיד בבחירה של הסעות לבתי ספר ותלמידים? כיצד תבחרו נכון?

  • נהיגה מקצועית ללא פשרות – הדבר החשוב ביותר בבחירה של שירות הסעות תלמידים הוא לבחור בחברה שבה עובדים נהגים מנוסים ומקצועיים, שלא מתפשרים על איכות הנהיגה שלהם ולא עושים טעויות שיכולות לעלות ביוקר על הכביש. נהגי הסעות, במיוחד כאשר הדבר נוגע בהסעות שמיועדות לאוכלוסייה של ילדים ובני נוער, חייבים להיות נהגים מקצועיים שמבטיחים נהיגה בטוחה ללא טעויות – בסופו של דבר, בכלי הרכב שלהם נמצאים ילדים ובני נוער התלויים בהם לחלוטין, וההורים שלהם רוצים לדעת שהם נוסעים בבטחה ובנעימים.
  • רכבים נעימים ונוחים – כאנשי ניהול וחינוך, אנחנו רוצים לאפשר לתלמידים של בית הספר להגיע לבית הספר בצורה הנוחה ביותר והנעימה ביותר שנוכל, וחלק משמעותי מכך הוא כמובן כלי הרכב של שירותי הסעות התלמידים עצמם. כלומר, הסעות תלמידים חייבות לעבוד עם אוטובוסים חדישים ואיכותיים, עם התאמה לאיכות הנסיעה שצריכה להיות לתלמידים. האוטובוסים החדישים צריכים להיות נוחים הן ברמת המושבים שלהם, הן בעלייה ובירידה מהם, והן במרכיבים כמו מיזוג האוויר שצריך להבטיח את האווירה הנעימה ביותר באוטובוס גם כאשר בחוץ חם או קר מאוד. משום כך, חשוב להקפיד ולפנות רק לחברת הסעות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שעובדת רק עם כלים חדישים, תקינים ואיכותיים.
  • עמידה בלוחות זמנים – הסעות תלמידים חייבות לעמוד בלוחות זמנים בצורה מחמירה ביותר. התלמידים צריכים להגיע לבית הספר בשעות קבועות ולצאת ממנו בהתאם, ולשם כך נדרשים שירותי הסעות שיודעים לגזור זמנים, להגיע בשעות המתאימות לתחנות האיסוף השונות, ולהבטיח הגעה בזמן לשעות הלימוד הראשונות בבתי הספר. חברה שלא מקפידה על עמידה בלוחות זמנים לא יכולה לספק פתרון יום יומי מתאים להסעה של תלמידים לבית הספר וחזרה ממנו, וחשוב מאוד שחברת ההסעות אליה אתם פונים תהיה חברה שמבינה את חשיבות העמידה בלוח הזמנים שלכם, ומראה רקורד מוכח של לקוחות מרוצים שמבינים כי מדובר בחברה שיודעת לעמוד בהתחייבויות שלה ובלוח הזמנים של הלקוחות שלה.

בחירה נכונה של שירותי הסעות מבטיחה לילדים נוחות, דיוק בזמנים ובעיקר בטיחות

אם אתם מחפשים שירותי הסעות תלמידים שמבטיחים לכם את הנהיגה הבטוחה ביותר, את הרכבים האיכותיים ביותר ואת העמידה וההתאמה ללוחות הזמנים של בית הספר שלכם – אתם נמצאים במקום הנכון. מסיעי אשדוד מציעים שירותים איכותיים ביותר של הסעות לבתי ספר באזור הדרום, באזור החוף וביישובים הסובבים את אשדוד – פנו אלינו והתאימו יחד אתנו את שירות ההסעות הנחוץ לכם.
 
לדעת לבחור את ההסעה הנכונה
אנחנו במסיעי אשדוד כבר למעלה משלושים שנים עובדים עם קהל לקוחות רחב שרק הולך וגדל בכל תחומי ההסעות. הסעות לבתי ספר, הסעות פרטיות, הסעות למפעלים ולמקומות עבודה, הסעות לגיל השלישי, הסעות ילדים ועוד מגוון רחב עם כלי הרכב החדישים ביותר שיש. אצלנו ההסעות לא רק מובילות אתכם ממקום למקום אלא נותנות לכם ליהנות מכל השירותים הכי חדישים שיש: מערכות מולטימדיה להנאה לאורך כל הדרך בנסיעות ארוכות, מערכת מיזוג אוויר וכמובן מושבים נוחים חדשים ונקיים עם ריפוד נעים שכיף לישון עליו בנסיעות מוקדמות בבקרים.
כשבוחרים חברת הסעות רוצים שהיא תהיה חלק מהמשפחה וזו בדיוק הגישה שלנו במסיעי אשדוד. כשאתם בוחרים בנו אתם נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שתהיה שם תמיד בשבילכם להסעות הכי חשובות שלכם לחופשות משפחתיות, לאירועים ומתי שרק תצטרכו. היחס שתקבלו יהיה של בני משפחה והמחירים תמיד יהיו הכי אטרקטיביים בהתחייבות.