הסעות פרטיות

 
 

להגיע בקלות לכל מקום שתרצו

את עולם ההסעות רובנו מכירים מארגונים או מגופים גדולים. הסעות למפעלים ולמקומות עבודה, הסעות לאירועים שונים כמו מסיבות וחתונות, הסעות לבתי ספר והסעות לטיולים ברחבי הארץ של קבוצות מאורגנות ושל תיירים, הסעות של ילדים לגן והסעות של עובדים לאירועי חברה. כל ההסעות האלו יכולות להיות גם במסגרת פרטית וגם לקבוצות קטנות. אם יש לכם אירוע מסוים שאתם צריכים להגיע אליו, אם אתם חייבים להגיע לנתב"ג ביום שבת ולא יודעים איך או להגיע למשפחה לסוף השבוע שנמצאת בקצה השני של הארץ, אנחנו במסיעי אשדוד תמיד כאן בשבילכם.

הסעות פרטיות על הצד הטוב ביותר

כשבוחרים הסעות פרטיות חשוב להתייחס להרבה פרמטרים ולא רק למחיר. כשאתם קובעים הסעה עם חברה מסוימת אתם חייבים להבין את גודל האחריות שיש לה כיוון שאם היא שוכחת מההסעה או מאחרת, דברים שכבר קרו בעבר, אתם יכולים למצוא את עצמכם חסרי אונים ואפילו איש קשר אין לכם. בצורה כזו כל האירועים הכי חשובים שלכם תמיד יהי ובסיכון כשלא תדעו בוודאות מה יעלה בגורלכם והאם תגיעו בזמן. עם בחרת הסעות אמינה שהממשק עמה נוח הדברים האלו פשוט לא יקרו. תוכלו לדעת שכל ההסעות הפרטיות שתזדקקו להן מהלך חייכם תמיד ייענו בחיוב וההסעה תגיע בזמן.

שיהיה תמיד למי לפנות

הסעות פרטיות שלא מגיעות בזמן יכולות להיות מכה של ממש וסיוט של כל אחד. אם ההסעה מאחרת לאירוע ואתם ממש רוצים להיות בחופה בזמן, אם קבעתם הסעה מוקדם בבוקר ביום שבת כדי להגיע למסלול בצפון כשיש לכם לוח זמנים צפוף מאוד כולל פיקניק עם המשפחה, ממש לא תרצו שחברת ההסעות תאחר לכם ולא יהיה לכם למי לפנות. האמינות שלה חברה מתבטאת בהרבה רבדים כאשר גם איש קשר שתמיד יהיה זמין וטלפו של הנהג בעצמו חייבים להינתן תמיד.
 
לדעת לבחור את ההסעה הנכונה
אנחנו במסיעי אשדוד כבר למעלה משלושים שנים עובדים עם קהל לקוחות רחב שרק הולך וגדל בכל תחומי ההסעות. הסעות לבתי ספר, הסעות פרטיות, הסעות למפעלים ולמקומות עבודה, הסעות לגיל השלישי, הסעות ילדים ועוד מגוון רחב עם כלי הרכב החדישים ביותר שיש. אצלנו ההסעות לא רק מובילות אתכם ממקום למקום אלא נותנות לכם ליהנות מכל השירותים הכי חדישים שיש: מערכות מולטימדיה להנאה לאורך כל הדרך בנסיעות ארוכות, מערכת מיזוג אוויר וכמובן מושבים נוחים חדשים ונקיים עם ריפוד נעים שכיף לישון עליו בנסיעות מוקדמות בבקרים.
כשבוחרים חברת הסעות רוצים שהיא תהיה חלק מהמשפחה וזו בדיוק הגישה שלנו במסיעי אשדוד. כשאתם בוחרים בנו אתם נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שתהיה שם תמיד בשבילכם להסעות הכי חשובות שלכם לחופשות משפחתיות, לאירועים ומתי שרק תצטרכו. היחס שתקבלו יהיה של בני משפחה והמחירים תמיד יהיו הכי אטרקטיביים בהתחייבות.