הסעות VIP

 
 
 
ההסעות שיגרמו לכם להרגיש כמו מלכים
 
יש הרבה סוגי הסעות שאנשים צורכים מידי יום ויום. הסעות של בתי ספר, הסעות בבקרים לעוד יום עבודה שגרתית הסעות לתיירים, הסעות לנתב"ג שמסמלות את התחלת החופשה וכמובן הסעות לטיולים בטבע היפה שיש לנו בארץ ישראל. למרות שכל ההסעות אמורות להיות איכותיות עם מיזוג אוויר ומערכות מולטימדיה, יש הסעות שיגרמו לכם במיוחד להתפעל. הסעות VIP הן הסעות מיוחדות שיגרמו לכם להרגיש כמו מלכים ליום אחד בדרך לאירוע, לפגישת עבודה אן סתם כדי להתפנק מההסעה הכי איכותית שתפגשו אי פעם.

 
 
 
הסעות VIP
 
 
 
 
 

הסעות VIP: למתי זה מתאים?

 
  • הסעות VIP מתאימות למגוון רחב של אירועים אך למעשה תוכלו לבחור בהן מתי שרק תרצו. אין שום תרחיש ייחודי שלשמשם נוצרו הסעות VIP, הן מתאימות לכל מצב שתרצו כדי לקבל את הטוב ביותר שיש.

  • הסעות VIP מתאימות בעיקר לאירועים חשובים וחגיגיים. למשל, יש הסעות רבות שמגיעות עד למסיבות וכוללים ספות ופינות ישיבה אחרות מאשר הספסלים שכולנו מכירים מהאוטובוסים הרגילים. באוטובוסים האלו תקבלו מקום לשים את המשקה שלכם כך שיתקרר והרבה הפעלות מגניבות כאשר בדרך כלל גם התאורה תהיה שונה ותהיה הרבה יותר מסיבתית.
  • הסעות VIP יכולות להתאים גם לפגישות עבודה. אם אתם רוצים לעשות רושם טוב אתם יכולים לקבל את ההסעה המושלמת שתעשה רושם על כל שותף עסקי פוטנציאלי וכל משקיע שיכול לתרום לעסק. בפגישות כאלו במקום להגיע עם הרכב הפרטי ולחפש חנייה, אל תחשבו בכלל עלה אפשרות של מונית ותוכלו לבחור כל רכב שתרצו.
  • הסעות VIP מתאימות גם לאירועים כמו מסיבת רווקות ולחתונות. כך תוכלו להתחיל את היום המרגש ברגל ימין עם כל האיכויות הכי חדשניות שיש.
 

אלו אפשרויות יש בהסעות VIP?

 
ראשית, הסעות VIP יכולות להיות לימוזינה, מיניבוס או אוטובוסים. כל כלי רכב מתאים לאירוע אחר ולכמות משתתפים אחרת כאשר לימוזינה זו הדרך שלכם להתפנק יותר בבדלנות ובקבוצות מצומצמות ואוטובוסים VIP יכולים להתאים אפילו למשפחות שלמות. בכלי הרכב האלו תקבלו מיזוג אוויר שמותאם עד דיוק של מעלה אחת, מקררים מלאים בשתייה, מושבים מרופדים מעור, טלוויזיה ונגן מוסיקה לכל נוסע ועוד.

 

ההסעות הכי טובות לדרך בטוחה

 
אם אתם צריכים חברת הסעות שאפשר לסמוך עליה הגעתם למקום הנכון. אמנם יש הרבה חברות הסעות שמציעות את שירותיהן בשוק אך חברות שמציעות לכם את כל האפשרויות להסעה עם צי רכבים גדול, חדש ואמין ועם הנהגים הכי מקצועיים ומנוסים שיהפכו כל הסעה לחוויה, את זה כבר קשה למצוא. חברת מסיעי אשדוד הוקמה בשנת 1984 ואחרי כל כך הרבה ניסיון בתחום ההסעות סביר להניח שכל בקשה שלכם, גם אלו שתחשבו להכי מיוחדות שיש, כבר ראינו וכבר ביצענו ותקבלו מעל ומעבר. השירותים שאנו נותנים לקהל לקוחות רחב מאוד שכולל מוסדות חינוך, בתי ספר, מקומות עבודה ומפעלים, רשויות ממשלתיות, חברות וארגונים פרטיים וגם לקוחות מהמגזר הפרטי תמיד ניתנים עם הרבה חיוך ובאופן הכי משפחתי שיש.


כדי להיות בטוחים בדרכים אתם צריכים אותנו אתכם. לנסיעה רגועה שמשדרת שלווה צריך הרבה ניסיון והרבה מיומנויות כך שכל מתאר ההסעה יהיה נוח לכולם: לילדים, למבוגרים, לתנועות נוער, לכיתות שלמות וגם לבעלי מוגבלויות ונכים. אצלנו הכול נפתר באותו הרגע ולעולם לא תשאירו בסימן שאלה לגבי כל בעיה שיש לכם או שתצוץ עם גמישות מלאה בכל מה שתצטרכו. אצלנו הכול חשוף ושקוף והלקוחות שלנו שגדלים משבוע לשבוע חשובים לנו כמו משפחה.