טיפים לבחירת הסעות לאירועים

 
מי שרוצה לבחור הסעות לאירועים כבר בחר את הבחירה הנכונה ביותר, הרי ההסעות האלו יאפשרו לכול המוזמנים לשתות בלי לדאוג מהחזרה הביתה. השאלה היא האם ההסעה באמת תהיה איכותית או שמא היא תהיה סימון וי עבור החתן והכלה שהם דאגו לאורחים שלהם. זה הזמן לבחור נכון.

 
 

בדקו את אמינות חברת ההסעות

 
השלב הראשון לבחירת חברת הסעות לאירועים הוא להבין האם מדובר בחברה אמינה. בסופו של דבר לא מדובר בהסעה לאיזה טיול בצפון או הסעה ליום סיור בירושלים. ברגע שההסעה לא תגיע בזמן, ואולי אפילו תתבטל. ברגע האחרון אתם יכולים להישאר עם אירוע בלי חלק נכבד מהמוזמנים. לא משנה עד כמה החברה תפצה אתכם, אין באמת פיצוי לעוגמת הנפש. כדי להימנע ממצב כזה תמיד תעבדו עם חברות מוכרות בתחום, כאלו שיש עליהן המלצות והן נשמעות לכן אמינות. ודאו שיש הסכם אחריות על ההסעה ואל תשכחו גם לוודא אותה כמה ימים לפני.

 

מהן השעות ועד כמה היא גמישה?

 
יכול להיות שסיכמתם עם חברת הסעות לאירועים שהרכב ייצא בשעה 18:00 ויחזור בשעה 1:00. יכול להיות שבאמצע האירוע תבינו שהשעה 1:00 כבר מתקרבת והמוזמנים עדיין חוגגים ונהנים. חבל יהיה לסיים את האירוע רק בגלל ששריינתם את ההסעה לשעה מסוימת ולכן חשוב לבחור בחברת הסעות שמציעה שעות גמישות. יש חברות שיהיו מוכנות להיות גמישות בלי עלות נוספת ויש כאלו שידרשו עלות קטנה, ובכל מקרה הבחירה הזו תשקיט את הדאגות שלכם ותיתן לכם לחגוג כמו שצריך.

 

הנוחות שלכם חשובה ביותר

 
בסופו של דבר כל הסעה צריכה להיות נוחה כי אם היא לא תהיה נוחה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בהסעות לאירועים, המוזמנים שלכם יגיעו באווירה מאוד שלילית לאירוע. גם ההסעה אל אירוע וגם ההסעה חזרה מהאירוע צריכות להיות נוחות ויש לכך מספר פרמטרים. ראשית, רכב ההובלה צריך להיבחר לפי הגודל המתאים כדי שלא יקרה מצב שלאנשים אין מקום לשבת בגלל תכנון לא נכון שלכם. שנית, חשוב מאוד שהמושבים יהיו נוחים ושיהיו תנאים בסיסיים כמו מיזוג אוויר ומקום מספק לרגליים, ולא יזיק גם סרט אם מדובר בנסיעה ארוכה.

 

לקבל הצעות מחיר ולהשוות

 
אחרי שבדקתם את כל הפרמטרים הללו הגיע הזמן לבדוק את הפרמטר שמצד אחד אינו החשוב ביותר אך מצד שני יכול להיות הגורם שיכריע: המחיר. אמנם הסעות לאירועים לא יהיו מההוצאות הגדולות ביותר בתכנון האירוע ובוודאי אירועים גדולים כמו חתונה או ברית, אך בסופו של דבר הוא יכול להיות הגורם שישפיע על הבחירה כאשר יש לכם דילמה במי לבחור. תקבלו את כל הצעות המחיר ומהן כוללות, וכך תוכלו להשלים את הבחירה הכי טובה שיש. אסור לשכוח שהמחיר הוא לא הפרמטר הכי חשוב ובוודאי אינו צריך להגיע על חשבון האיכות.