משרד נסיעות מסיעי אשדוד

 
 

מסיעי אשדוד להסעות הכי איכותיות

אנחנו במסיעי אשדוד מציעים לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות להסעות הבאות שלכם שכוללות אוטובוסים, מיניבוסים, צוות נהגים מקצועי וכמובן שירות לקוחות יוצא מגדר הרגיל. אצלנו תמצאו את כל סוגי ההסעות ויש מגוון רחב של לקוחות שנכנסו למשפחה בתור לקוחות קבועים. אצלנו במשרד נסיעות מסיעי אשדוד תוכלו לשמוע את כל ההצעות שלנו כולל הסעות לטיולים, הסעות למסיבות, הסעות לחופשות משפחתיות וגם לסיורים של בני הגיל השלישי. אנחנו פונים לכל שכבות האוכלוסייה ולכל הקהלים ונשמח שתצטרפו למשפחה.

 
הסעות ברמלה
 

משרד נסיעות מסיעי אשדוד: הסעות כמו משפחה

  • אצלנו במשרד נסיעות מסיעי אשדוד נקבל אתכם בברכה ונשמע בדיוק מה אתם צריכים. כגל לקוח מקבל תמיד את היחס הכי אישי והכי אוהב כדי שירגיש שיש מי שדואג לו. בנסיעות הכי מסובכות לטיולים הכי רחוקים וגם לאירועים הכי חשובים שלכם, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שההגה בידיים טובות. שירותי ההסעות שלנו בטוחים עם נהגים מלאי ניסיון ונעימי הלכות להסעות תלמידים, הסעות בתי ספר ועוד מגוון רחב של אפשרויות.
  • כלי הרכב שלנו במסיעי אשדוד מתאים לכולם. תוכלו לקבל מיניבוסים איכותיים ביותר ועד אוטובוסים גדולים לקבוצות גדולות מאוד. יש מספיק מקום למטען רב, המושבים מרווחים וכמובן שכל כלי הרכב עומדים הדרישות הכי גבוהות וממוזגים עם מזגנים יעילים במיוחד לקיץ הישראלי. כלי הרכב שלנו מותאמים גם לבעלי מוגבלויות ולנכים וכוללים ידיות אחיזה ומעלונים במידת הצורך, כדי שכולם יוכלו ליהנות ולקחת חלק בהסעות.

הלקוחות תמיד בראש סדר העדיפויות

אנחנו במסיעי אשדוד רואים בלקוחות חלק מהמשפחה. משרד נסיעות מסיעי אשדוד ישמח להסביר לכם על כל השירות שלנו והאפשרויות הרבות שפתוחות בפניכם עם גמישות מירבית לפי צרכי הלקוח. כבר למעלה מ30 שנה שלקוחות רבים מכל המגזרים נהנים משירותי ההסעות הטובים ביותר. עם צי רכבים איכותי ורחב מכל הסוגים, צוות נהגים מיומן שאמון על הבטיחות וניסיון רב עם הסעות תלמידים, ילדים ובעלי מוגבלויות, הבחירה שלכם במסיעי אשדוד תהיה הבחירה הטובה ביותר. לפרטים נוספים , בירורים והצעות מחיר פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.